Vliegen

Aanmelden en contact

Je kunt telefonisch of per mail contact opnemen met Esther Verhees of Marcella Pommee om je aan te melden.

Marcella Pommee
Rijksstraatweg 24
2022 DA Haarlem
Telefoon: 06-12565441
E-mail: mpommee@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen van maandag tot en met vrijdag (8.30 tot 16.30 uur) worden gemaakt.

Esther Verhees
Wilhelminastraat 57
2011VL Haarlem
Telefoon: 06 49 777 271
E-mail: everhees@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen op dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag worden gemaakt.

Contact

Linda Boon (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen en vragen kan je contact opnemen met Marcella Pommee of Esther Verhees)
Telefoon: 06-40 42 48 56
E-mail: lboon@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen op maandag en dinsdag worden gemaakt.

Willemijn Kuhne (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen en vragen kan je contact opnemen met Marcella Pommee of Esther Verhees)
Telefoon: 06-12 40 65 31
E-mail: wkuhne@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen op woensdag worden gemaakt.

Nicky Slobbe (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen en vragen kan je contact opnemen met Marcella Pommee of Esther Verhees)
Telefoon: 06-46156018
E-mail: nslobbe@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen op donderdag worden gemaakt.

Marleen Widdershoven (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen en vragen kan je contact opnemen met Marcella Pommee of Esther Verhees)
Telefoon: 06-19 93 51 44
E-mail: mwiddershoven@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen op vrijdag worden gemaakt.

Annina Frijdal (alleen voor clienten. Voor aanmeldingen en vragen kan je contact opnemen met Marcella Pommee of Esther Verhees)
Telefoon: 06-83316978
E-mail: afrijdal@traumacentrumhaarlem.nl

Afspraken kunnen op vrijdag worden gemaakt.